szybki kontakt:

Kom. 739907264

O firmie

Jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych, Biuro Rachunkowe Księga zostało zarejestrowane w dniu 23.02.1993 r. Założone zostało przez biegłego rewidenta – Jadwigę Wójcik wpisem do ewidencji działalności gospodarczej w Tarnowskich Górach. Nasza firma ciągle się rozwijała oferując usługi księgowe i rachunkowe na najwyższym poziomie.

W wyniku zmiany ustawy o rachunkowości oraz ustawy o biegłych rewidentach i ich samorządzie następna rejestracja nastąpiła w 1995 roku. Biuro Rachunkowe Księga zostało przekształcone na Kancelarię Porad Finansowo-Księgowych i Podatkowych Księga i mocą uchwały Krajowej Rady Biegłych Rewidentów 124/61/95 z dnia 26.09.1995 roku uzyskaliśmy wpis na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych.

Zapotrzebowanie rynku na usługi księgowe, badanie bilansu oraz audyt wpłynęły na dalszy rozwój Kancelarii. Ciągła chęć doskonalenia się i rozwoju doprowadziły do konsolidacji zawodowej i w ten sposób powstała Kancelaria Biegłych Rewidentów Księga Spółka z o.o. Wpis na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych KBR Księga Spółka z o.o. uzyskała w dniu 06.07.2004 roku mocą uchwały nr 181/14/2004 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Udziałowcami Kancelarii Biegłych Rewidentów Księga jest pięciu biegłych rewidentów.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

fake rolex watch www.vacationwatches.com fake rolex watch fake rolex watches https://www.constructionwatches.com/ https://www.mapwatches.com/ fake rolex genomewatches.com replica watch https://www.drugstorewatches.com/ replica rolex watches https://www.petswatches.com/ https://www.biotechwatches.com/ replica rolex fake watch rolex replica replica watches pussywatches.com replica watches fake rolex